Doradztwo gospodarcze Wrocław

,,BM Finanse" - profesjonalne usługi doradcze z Wrocławia!

Biuro Doradztwa Gospodarczego ,,BM Finanse” swoją ofertę kieruje przede wszystkim do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, zarówno w formie jednoosobowej działalności, jak i wszelkiego rodzaju spółek, stowarzyszeń oraz fundacji. ,,BM Finanse”, doradztwo gospodarcze Wrocław, chętnie współpracuje także z osobami fizycznymi, które dopiero taką działalność chciałyby otworzyć.

Sporządzamy profesjonalne biznesplany, dokładnie wyjaśniamy skąd pozyskać środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pomagamy wypełnić wnioski o dofinansowanie (np. z Urzędu Pracy, z Unii Europejskiej), wnioski kredytowe oraz wiele innych.

Bardzo często zdarza się, że właściciele przedsiębiorstw nie radzą sobie z prowadzeniem działalności gospodarczej. Niestety również często zdarza się, że właściciele nie chcą zwrócić się do osoby trzeciej ze swoim problemem. Być może takie podejście wynika ze zwykłego wstydu, a być może z przeświadczenia, że nikt nie jest w stanie zająć się czyimś biznesem, jak sam właściciel. A to ogromny błąd. Ponieważ rzeczowe, nienacechowane emocjami i sentymentami spojrzenie na sprawę pozwala ocenić kondycję przedsiębiorstwa z zupełnie innej, obiektywnej strony. Dlatego warto zgłosić się do nas!

Doradztwo gospodarcze Wrocław - zakres usług:

Biznesplan i plan marketingowy

Profesjonalnie napisany biznesplan jest podstawą każdego przedsięwzięcia. Jest również podstawą ubiegania się o wszelkie formy dofinansowania. Osoby zajmujące się rozpatrywaniem wniosków potrafią odrzucić dany wniosek już na etapie przeglądania biznesplanu. Dlatego ze sporządzeniem biznesplanu warto zgłosić się do specjalisty.

Wnioski o dofinansowanie

Najpopularniejszą (bezzwrotną) formą dofinansowania jest dofinansowanie z UP lub UE na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jednak stopień skomplikowania tych wniosków oraz ogrom formalności, jakie muszą być spełnione, często zniechęcają przyszłych przedsiębiorców. Jeśli masz problem z wypełnieniem wniosku, zgłoś się do nas!

Wnioski kredytowe

Inną (tym razem zwrotną) formą finansowania jest kredyt. Nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest ubieganie o bezzwrotną formę finansowania, nie w każdym przypadku jest również ona możliwa. Wnioski kredytowe pomagamy wypełnić nie tylko przedsiębiorcom, ale również osobom fizycznym, które planują zakup np. wymarzonego mieszkania.

Zakładanie działalności gospodarczej

Etatyzm oraz biurokracja w naszym kraju powodują, że załatwianie wszelkich spraw urzędowych wiąże się z wypełnianiem sporej ilości dokumentów. Nie do końca prawdziwy jest również mit tzw. jednego okienka. Dlatego pomagamy wypełnić wniosek do CEiDG, wpis do KRS, zgłoszenia do ZUS, VAT-R i inne.

Optymalizacja działalności gospodarczej

Pomagamy w wyborze optymalnej formy prawnej i formy opodatkowania. Przeprowadzamy analizy funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. Jeśli zauważyłeś, że Twoje przedsiębiorstwo zaczęło generować ogromne koszty, pomagamy również w ich optymalizacji.

Pozostałe doradztwo gospodarcze

W czasie prowadzenia działalności gospodarczej nagle pojawił się problem związany z Twoim przedsiębiorstwem i nie potrafisz sobie z nim poradzić? Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie!

Doradztwo gospodarcze Wrocław - dlaczego warto skorzystać?

  • Profesjonalna i praktyczna wiedza związana z pozyskiwaniem środków finansowych.
  • Duża wiedza z zakresu finansów, ekonomii i nowoczesnych sposobów zarządzania.
  • Uczciwe ceny i rzetelne podejście do Klienta.
  • Szereg usług dodatkowych (usługi księgowe i kadrowo-płacowe, wirtualne biuro i inne).

Nasza pozostała oferta:

biuro rachunkowe Wrocław

Biuro rachunkowe - Wrocław

Świadczymy usługi księgowe dla małych i średnich firm oraz osób fizycznych z Wrocławia (w tym podatkowa księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, ewidencje VAT, obsługa kadrowo-płacowa).

wirtualne biuro Wrocław

Wirtualne biuro - Wrocław

Prowadzimy wirtualne biuro we Wrocławiu (w tym udostępnienie adresu do rejestracji działalności gospodarczej – prestiżowy adres w centrum Wrocławia – budynek NOT, wynajem biura/sali konferencyjnej na godziny).